LKS Jasiołka Szebnie - strona nieoficjalna

email: zolty1230@gmail.com

Za wysoka porażka

• autor: rafcze4, 2016-08-29 20:27

Jasiołka Szebnie przegrywa na własnym stadionie ze Standartem Święcany 1:5. Wynik meczu może sugerować, że był to bardzo jednostronny pojedynek. Nic bardziej mylnego, Szebniacy toczyli wyrównany bój z rywalem, jednak goście potrafili bezlitośnie wykorzystać nasze błędy i momenty zawahania w szeregach obronnych. Już w 14 minucie objęliśmy prowadzenie po kapitalnym uderzeniu z ponad 30 metrów Daniela Pankiewicza. Gra Biało-Niebieskich w pierwszej odsłonie mogła się podobać, staraliśmy się szanować piłkę i wymieniać dużą liczbę podań. Kilka razy groźnie uderzał Mateusz Bigos, raz też minimalnie pomylił się Sebastian Jucha. Dopiero przed przerwą przeciwnicy mocniej przycisnęli co zaowocowało dla nich dwoma golami w 41 i 45 minucie.

Od początku drugiej połowy Szebniacy próbowali zdobyć bramkę wyrównującą, jednak Święcany mądrze się broniły i groźnie kontratakowali. W 63 minucie po jednej z takich kontr rywale wbili trzeciego gola. Jasiołka nie mając już nic do stracenia jeszcze mocniej się odkryła, co wykorzystali rywale dobijając nas w końcówce jeszcze dwoma bramkami. Mimo kolejnej porażki wszystkimi chłopakom należą się podziękowania za walkę przez całe spotkanie. Głowa do góry i w następnych meczach dajemy z siebie wszystko a punkty na pewno przyjdą

Bramka:

Daniel Pankiewicz 14`

Skład:

Piotr Paczosa - Daniel Pankiewicz, Miłosz Majsiak, Hubert Nowak (63` Artur Fortuna, 73` Konrad Mikołajewicz), Łukasz Macieik - Konrad Betlej (63` Michał Cygan), Sebastian Jucha, Krzysztof Fortuna (80` Jakub Twaróg), Marcin Wałtosz (46` Patryk Mastaj) - Maksymilian Gajda, Mateusz Bigos

autor: ~kibic:)) 2016-08-29 21:15:38

avatar mocny skład drużyny Jasiołki,pamiętajcie to nie gra idzie w świat , tylko wynik!!! dokąd tak będziecie się mazgaić !!!

autor: ~obecny 2016-08-30 19:03:15

avatar Autror newsa był chyba na innym meczu. Jasiołka grała jak równy z równym tylko do 30', później to grę cały czas prowadziły święcany. A bramki padły raczej po ładnych przemyślanych akcjach niż po błędach obrony.

autor: ~sasiad 2016-08-31 08:23:21

avatar Wyrównany bój? I porażka 5:1 - gratuluje fantazji. Był to pogrom i dobrze, że tylko na 5 się skończyło, brakuje Wam doświadczenia - C klasa wita.

autor: ~niedebil 2016-08-31 23:06:05

avatar spokojnie, punkty jeszcze przyjdą. Najłatwiej wysyłać kogoś do C klasy po 3 meczach. Skąd udziela się szanowny "sąsiad"? dobrze mieć dobrego sąsiada, szkoda że życiowego frustrata

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Rozkład Treningów

Wtorek - godz.  18.00

Piątek - godz.  18.00

Trampkarze

Czardasz Osiek Jasielski 2:0 Zorza 03 Łubienko
LKS Jasiołka Szebnie 3:3 Koniczynka Krosno
Zamczysko Odrzykoń 4:2 Dragon Nowy Glinik
Iwełka Iwla 5:3 Tęcza Zręcin
Nafta Chorkówka 4:2 Standart Święcany
Victoria Dobieszyn 1:6 Jasiołka Hankówka Brzyszczki
Liwocz Brzyska 2:5 Wisłoka Niegłowice

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Jasiołka Szebnie vs Wisłoka Błażkowa
Ładowanie...