LKS Jasiołka Szebnie | 3:3 | Koniczynka Krosno |
2017-06-24, 11:00:00 |
||
relacja » | ||
oceny zawodników » |
Brak aktywnych ankiet. |
dzisiaj: 88, wczoraj: 123
ogółem: 1 719 675
statystyki szczegółowe
Sezon 2003/2004
KLASA C seniorów - GRUPA IV
1. | LKS Czeluśnica | 24 | 65 | 77-21 |
2. | Wisłoka Niegłowice | 24 | 53 | 61-35 |
3. | Jasiołka Szebnie | 24 | 51 | 60-42 |
4. | Gaudium Łężyny | 24 | 40 | 59-51 |
5. | Nieplanka Niepla | 24 | 40 | 49-40 |
6. | LKS Majscowa | 24 | 37 | 41-42 |
7. | Siepietniczanka Siepietnica | 24 | 32 | 51-39 |
8. | UOKS Brzyszczki | 24 | 30 | 47-45 |
9. | Orzeł Bieździedza | 24 | 30 | 43-50 |
10. | LKS Warzyce | 24 | 27 | 40-50 |
11. | Sokół Zimna Woda | 24 | 18 | 27-49 |
12. | LKS Brzezówka | 24 | 11 | 35-80 |
13. | Czardasz Osiek Jasielski | 24 | 10 | 18-59 |
Sezon 2004/2005
KLASA C seniorów - Grupa IV
1. | Gaudium Łężyny | 24 | 58 | 103-32 |
2. | Orzeł Bieździedza | 24 | 57 | 83-29 |
3. | LKS Brzezówka | 24 | 41 | 42-43 |
4. | LKS Majscowa | 24 | 38 | 42-42 |
5. | UOKS Brzyszczki | 24 | 33 | 39-45 |
6. | Siepietniczanka Siepietnica | 24 | 31 | 43-61 |
7. | Czardasz Osiek Jasielski | 24 | 30 | 41-45 |
8. | Jasiołka Szebnie | 24 | 30 | 47-52 |
9. | Wisłoka Niegłowice | 24 | 29 | 63-61 |
10. | Sokół Zimna Woda | 24 | 22 | 38-57 |
11. | Nieplanka Niepla | 24 | 21 | 33-56 |
12. | LKS Warzyce | 24 | 18 | 28-42 |
13. | Sparta Osobnica | 24 | 13 | 24-61 |
Sezon 2005/2006
KLASA C seniorów - Grupa IV
1. | Technik Trzcinica | 26 | 56 | 60-19 |
2. | Wisłoka Niegłowice | 26 | 55 | 66-42 |
3. | Czardasz Osiek Jasielski | 26 | 53 | 62-28 |
4. | Jasiołka Szebnie | 26 | 47 | 57-46 |
5. | Maraton Tarnowiec | 26 | 46 | 60-44 |
6. | LKS Warzyce | 26 | 41 | 48-44 |
7. | Standart Święcany | 26 | 39 | 56-47 |
8. | UOKS Brzyszczki | 26 | 36 | 48-50 |
9. | LKS Moderówka | 26 | 33 | 45-68 |
10. | LKS Majscowa | 26 | 32 | 41-46 |
11. | LKS Brzezówka | 26 | 28 | 63-53 |
12. | Nieplanka Niepla | 26 | 19 | 35-70 |
13. | Dragon Nowy Glinik | 26 | 17 | 32-68 |
14. | Siepietniczanka Siepietnica | 26 | 14 | 31-79 |
Sezon 2006/2007
KLASA C seniorów - Grupa V
1. | Sparta Osobnica | 22 | 50 | 65-21 |
2. | LKS Warzyce | 22 | 46 | 55-22 |
3. | Jasiołka Szebnie | 22 | 45 | 52-21 |
4. | Dragon Nowy Glinik | 22 | 39 | 39-30 |
5. | UOKS Brzyszczki | 22 | 36 | 39-33 |
6. | Jasiołka Hankówka | 22 | 35 | 39-33 |
7. | Czardasz Osiek Jasielski | 22 | 35 | 54-37 |
8. | LKS Brzezówka | 22 | 30 | 47-41 |
9. | Standart Święcany | 22 | 20 | 26-43 |
10. | Maraton Tarnowiec | 22 | 14 | 24-54 |
11. | Nieplanka Niepla | 22 | 12 | 32-82 |
12. | Siepietniczanka Siepietnica | 22 | 10 | 26-87 |
Sezon 2007/2008
KLASA B seniorów - Grupa III
1. | Jasiołka Szebnie | 26 | 54 | 67-34 |
2. | Nafta Chorkówka | 26 | 51 | 61-39 |
3. | Sparta Draganowa | 26 | 47 | 50-37 |
4. | Zorza Łęki Dukielskie | 26 | 41 | 49-41 |
5. | Tempo Nienaszów | 26 | 40 | 56-46 |
6. | Sparta Osobnica | 26 | 39 | 53-52 |
7. | Orzeł Bieździedza | 26 | 39 | 56-42 |
8. | Dębowczanka Dębowiec | 26 | 38 | 51-62 |
9. | Polonia Kopytowa | 26 | 37 | 52-51 |
10. | Liwocz Brzyska | 26 | 35 | 65-62 |
11. | Orzeł Faliszówka | 26 | 34 | 64-52 |
12. | Wisłoka Niegłowice | 26 | 22 | 39-63 |
13. | LKS Warzyce | 26 | 19 | 35-75 |
14. | Iwełka Iwla | 26 | 15 | 44-86 |
Sezon 2008/2009
KLASA A seniorów - Grupa II
1. | Rafineria/Czarni II Jasło | 26 | 56 | 75-25 |
2. | Kotwica Korczyna | 26 | 46 | 51-29 |
3. | Gaudium Łężyny | 26 | 43 | 53-43 |
4. | Victoria Kobylany | 26 | 41 | 53-54 |
5. | Sobniów Jasło | 26 | 38 | 43-40 |
6. | Ostoja Kołaczyce | 26 | 35 | 46-42 |
7. | Zamczysko Mrukowa | 26 | 35 | 34-45 |
8. | Huragan Jasionka | 26 | 34 | 42-43 |
9. | LKS Głowienka | 26 | 33 | 28-31 |
10. | Burza Rogi | 26 | 33 | 43-51 |
11. | Jasiołka Świerzowa | 26 | 31 | 59-71 |
12. | Jasiołka Szebnie | 26 | 31 | 43-65 |
13. | LKS Czeluśnica | 26 | 27 | 41-51 |
14. | Nafta Chorkówka | 26 | 26 | 49-70 |
Sezon 2009/2010
KLASA B seniorów - Grupa III
1. | Tęcza Zręcin | 26 | 53 | 49-25 |
2. | Dębowczanka Dębowiec | 26 | 50 | 58-35 |
3. | Polonia Kopytowa | 26 | 49 | 64-43 |
4. | Sparta Draganowa | 26 | 45 | 64-49 |
5. | Tempo Nienaszów | 26 | 44 | 53-48 |
6. | Jasiołka Szebnie | 26 | 44 | 64-45 |
7. | LKS Czeluśnica | 26 | 43 | 58-44 |
8. | Zorza Łęki Dukielskie | 26 | 33 | 56-47 |
9. | Sparta Osobnica | 26 | 33 | 47-59 |
10. | Maraton Tarnowiec | 26 | 31 | 51-57 |
11. | Wrzos Krempna | 26 | 29 | 49-60 |
12. | Jasiołka Hankówka Brzyszczki | 26 | 24 | 40-54 |
13. | LKS Warzyce | 26 | 17 | 40-74 |
14. | Liwocz Brzyska | 26 | 14 | 29-82 |
Sezon 2010/2011
KLASA B seniorów - Grupa III
1. | Polonia Kopytowa | 26 | 60 | 78-35 |
2. | Tempo Nienaszów | 26 | 54 | 86-42 |
3. | Victoria Dobieszyn | 26 | 42 | 45-39 |
4. | Jasiołka Świerzowa | 26 | 42 | 58-44 |
5. | Czardasz Osiek Jasielski | 26 | 39 | 57-52 |
6. | Sparta Draganowa | 26 | 38 | 57-49 |
7. | Zorza 03 Łubienko | 26 | 36 | 60-68 |
8. | Jasiołka Hankówka Brzyszczki | 26 | 36 | 44-49 |
9. | Sparta Osobnica | 26 | 32 | 49-50 |
10. | LKS Czeluśnica | 26 | 31 | 40-56 |
11. | Wrzos Krempna | 26 | 31 | 46-64 |
12. | Zorza Łęki Dukielskie | 26 | 27 | 40-55 |
13. | Maraton Tarnowiec | 26 | 21 | 44-60 |
14. | Jasiołka Szebnie | 26 | 21 | 41-82 |
Sezon 2011/2012
KLASA C seniorów - Grupa IV
1. | Liwocz Brzyska | 24 | 56 | 95-30 |
2. | Dragon Nowy Glinik | 24 | 54 | 70-21 |
3. | Maraton Tarnowiec | 24 | 51 | 63-31 |
4. | Standart Święcany | 24 | 44 | 56-32 |
5. | Wisłoka Niegłowice | 24 | 42 | 48-31 |
6. | Nieplanka Niepla | 24 | 36 | 52-42 |
7. | Wisłoka Błażkowa | 24 | 30 | 48-50 |
8. | LKS Łęki Strzyżowskie | 24 | 27 | 39-56 |
9. | LKS Warzyce | 24 | 26 | 43-49 |
10. | Tajfun Łubno Szlacheckie | 24 | 23 | 40-72 |
11. | Technik Trzcinica | 24 | 22 | 32-51 |
12. | LKS Brzezówka | 24 | 16 | 23-76 |
13. | Jasiołka Szebnie | 24 | 10 | 14-85 |
Sezon 2012/2013
KLASA B juniorów - Grupa IV
1. | Orzeł Lubla | 14 | 31 | 53-24 |
2. | Zamczysko Mrukowa | 14 | 28 | 57-47 |
3. | Rędzinianka Wojaszówka | 14 | 27 | 43-35 |
4. | Nafta Chorkówka | 14 | 19 | 38-40 |
5. | Orzeł Faliszówka | 14 | 18 | 30-29 |
6. | Jasiołka Szebnie | 14 | 16 | 31-35 |
7. | Polonia Kopytowa | 14 | 15 | 24-35 |
8. | Czarni Jasło | 14 | 8 | 12-43 |
Sezon 2013/2014
KLASA C seniorów - Grupa IV
1. | Wisłoka Błażkowa | 20 | 46 | 45-21 |
2. | Maraton Tarnowiec | 20 | 43 | 57-29 |
3. | Wisłoka Niegłowice | 20 | 41 | 76-33 |
4. | Nurt Potok | 20 | 36 | 57-42 |
5. | LKS Łęki Strzyżowskie | 20 | 34 | 45-39 |
6. | LKS Warzyce | 20 | 25 | 33-52 |
7. | Chlebianka Chlebna | 20 | 25 | 36-45 |
8. | Jasiołka Szebnie | 20 | 24 | 39-37 |
9. | Tajfun Łubno Szlacheckie | 20 | 17 | 44-62 |
10. | LKS Brzezówka | 20 | 14 | 23-53 |
11. | Wrzos Krempna | 20 | 14 | 33-75 |
KLASA TERENOWA trampkarzy - Grupa III
1. | Grodzisko Wietrzno | 14 | 35 | 47-14 |
2. | Jasiołka Szebnie | 14 | 29 | 51-21 |
3. | Nurt Potok | 14 | 27 | 36-16 |
4. | Zorza 03 Łubienko | 14 | 24 | 46-22 |
5. | Huragan Jasionka | 14 | 21 | 33-48 |
6. | Orlew Suchodół | 14 | 16 | 27-37 |
7. | Iwełka Iwla | 14 | 12 | 16-37 |
8. | Beskid Posada Górna | 14 | 0 | 1-62 |
Sezon 2014/2015
KLASA C seniorów - Grupa IV
1. | Wisłoka Niegłowice | 18 | 51 | 88-20 |
2. | Jasiołka Szebnie | 18 | 43 | 58-26 |
3. | Nurt Potok | 18 | 36 | 52-27 |
4. | Tajfun Łubno Szlacheckie | 18 | 30 | 39-32 |
5. | Rędzinianka Wojaszówka | 18 | 29 | 38-36 |
6. | Chlebianka Chlebna | 18 | 20 | 32-45 |
7. | Sparta Draganowa | 18 | 18 | 24-44 |
8. | LKS Łęki Strzyżowskie | 18 | 16 | 36-62 |
9. | Wrzos Krempna | 18 | 13 | 30-64 |
10. | LKS Brzezówka | 18 | 8 | 22-63 |
KLASA A juniorów - Grupa III
1. | Gaudium Łężyny | 14 | 37 | 76-21 |
2. | Sobniów Jasło | 14 | 27 | 47-23 |
3. | Orzeł Bieździedza | 14 | 26 | 41-21 |
4. | Liwocz Brzyska | 14 | 25 | 44-23 |
5. | Huragan Zarzecze | 14 | 20 | 33-26 |
6. | Jasiołka Szebnie | 14 | 16 | 24-44 |
7. | Dębowczanka Dębowiec | 14 | 6 | 24-70 |
8. | Victoria Kobylany | 14 | 4 | 10-71 |
KLASA A trampkarzy - Grupa III
1. | Sobniów Jasło | 14 | 40 | 61-3 |
2. | Huragan Zarzecze | 14 | 26 | 49-17 |
3. | Liwocz Brzyska | 14 | 23 | 43-20 |
4. | Victoria Kobylany | 14 | 22 | 36-48 |
5. | Gaudium Łężyny | 14 | 20 | 36-38 |
6. | Jasiołka Szebnie | 14 | 18 | 37-40 |
7. | Orzeł Bieździedza | 14 | 13 | 29-44 |
8. | Dębowczanka Dębowiec | 14 | 1 | 4-85 |
B-klasa » Krosno III | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Ostatnia kolejka 26 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
Najbliższa kolejka 27 |